| naam project | Plan Dotinga - Gloria en Nicola |
|---|---|
| aantal koopwoningen | 5 |
| type woningen | vrijstaand |
| type buitenruimte | tuin |
| privé parkeerplaats | ja |
| status | in verkoop |
| koopprijs | € 299.500 - € 324.500 |
| oppervlakte | onbekend |
| perceeloppervlakte | 594 - 661 m² |
| makelaar | Makelaardij Germeraad & Germeraad |
|---|---|
| gemeente | Menameradiel |
|
|
In Beetgum (gemeente Menameradiel) wordt het nieuwbouwproject Plan Dotinga - Gloria en Nicola gerealiseerd. Dit is in de provincie Friesland. Dit project omvat slechts 5 te koop staande vrijstaande huizen.
Deze woningen hebben de beschikking over een tuin en een prive parkeerplaats. De prijzen van deze nieuwbouwwoningen variëren vanaf € 299.500 tot € 324.500. De vrijstaande nieuwbouwwoningen worden gebouwd op een perceel van 594 tot 661 m².
De woningen in dit nieuwbouwproject zijn momenteel in de verkoop!
Voor meer informatie over een van de nieuwbouwwoningen in dit nieuwbouwproject kunt u terecht bij nieuwbouwmakelaar Makelaardij Germeraad & Germeraad in Stiens.
Andere nieuwbouwprojecten in Menameradiel kunt u hier vinden: Nieuwbouw Menameradiel
Kopersvereniging Plan Dotinga - Gloria en Nicola
Wordt lid van de kopersvereniging ontmoet nu je toekomstige buren! Geniet van extra korting op vloeren, stucwerk, keukens, tuinaanleg, beveiliging. Klik hier voor meer informatie